پایگاه خبری، اجتماعی ورزشی پیله کویر
با شماره ثبت ۹۲۴۰۸
7 خرداد 1403 | ساعت 23:43

کد خبر :136

تاریخ انتشار :11 آذر 1401

گل گهری ها؛

«دلخور و بی اعتماد به فوتبال کشور؟!»

مسئولین شرکت گل گهر و در رأس آن، ایمان عتیقی، هیئت مدیره و مجموعه  از فوتبال کشور و فدراسیون فوتبال دل سرد و نسبت به آن بی اعتماد شده اند

مسئولین شرکت گل گهر و در رأس آن، ایمان عتیقی، هیئت مدیره و مجموعه  از فوتبال کشور و فدراسیون فوتبال دل سرد و نسبت به آن بی اعتماد شده اند.

به گزارش پیله ی کویر، مجموعه شرکت گل گهر طی سال های اخیر در بحث های سخت افزاری و زیرساختیِ ورزش به ویژه فوتبال هزینه زیادی کرده است. از آکادمی فوق العاده استاندارد و عالی فوتبال گل گهر گرفته تا ورزشگاه شهید سلیمانی و دیگر ورزشگاه ها، مجموعه ها و کمپ هایی که توسط مسئولین شرکت گل گهر در سیرجان راه اندازی شده است و سایر اتفاقاتی که در این بحث افتاده و خواهد افتاد. آوردن امیر قلعه‌نویی به سیرجان و شخصیت دادن به فوتبال سیرجان و اینکه فوتبال سیرجان دارد به یکی از قطب‌های اصلی فوتبال کشور تبدیل می شود، حضور استاد چمنیان در بحث آکادمیک و بحث های پایه ای در سیرجان و خیلی موارد دیگر با همه این اوصاف متأسفانه مسئولین شرکت گل گهر و در رأس آن، ایمان عتیقی، هیئت مدیره و مجموعه  دارند از فوتبال کشور و فدراسیون فوتبال دل سرد و نسبت به آن بی اعتماد می شوند و قطعاَ این مسائل رویشان تاثیر می گذارد و این احتمال وجود دارد که به یکباره فوتبال را رها و سرمایه‌گذاری در این زمینه را متوقف کنند و عملاً از این کار دست بکشند.  

باید اتفاقات خوبی بیفتد که آنها دلگرم شوند و این اعتماد وجود داشته باشد و انگیزه داشته باشند که بیشتر در فوتبال، بحث های سخت افزاری، امکانات و میزبانی ها هزینه کنند و به نوعی کمک حال فوتبال کشور باشند؛ اما اتفاقاتی دارد می افتد و حق خوری هایی از باشگاه گل گهر می شود که این احتمال وجود دارد، شرکت گل گهر در سال آینده سرمایه گذاریش در بحث فوتبال کمتر و کمتر شود.

انتهای پیام/

عکاس:محبوب رضایی

گزارش تهیه شده توسط: مریم سادات بهادر

1

دیدگاه ها

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

مطالب مرتبط

پربازدیدترین های تلنگر

پربحث ترین های تلنگر

سایت های مرتبط