پایگاه خبری، اجتماعی ورزشی پیله کویر
با شماره ثبت ۹۲۴۰۸
27 تیر 1403 | ساعت 07:40

پایگاه خبری - اجتماعی ورزشی «پیله کویر»

پایگاه خبری – اجتماعی ورزشی «پیله کویر» ، با هدف اطلاع‌رسانی و تولید محتوای خبری بر مبنای اخبار صحیح و دقیق، پیشبرد اهدافی که در قانون اساسی بیان شده، تنویر افکار عمومی، بالا بردن سطح آگاهی، معلومات و دانش مردم، جوانان و ورزشکاران و دیگر مواردی که در قانون مطبوعات و رسانه های برخط(پایگاه خبری) نیز به آن اشاره شده است، پیش خواهد رفت و با نگاه ملی و فرا ملی مبادرت به انتشار مقاله، گفتگوها، یادداشت‌ها، اخبار، گزارش‌ها و دیگر رویدادهای اجتماعی و ورزشی می‌نماید. در این راستا قصد داریم با ارائه اخبار و اطلاعات به روز، طوری طی‌طریق نماییم تا این پایگاه خبری به عنوان یک مرجعیت رسمی بدیع و به روز فعالیت نماید.

پخش ویدیو

همچنین یکی از وظایف مهم ما به عنوان یک رسانه کمک موثر به پیشرفت و توسعه کشور است که این مهم از طریق اطلاع‌رسانی درست و به موقع صورت می‌پذیرد. از این رو سعی می‌کنیم برای رسیدن به اهداف این پایگاه خبری از حضور افراد با تجربه و اندیشمند که هر کدام از آن‌ها سرمایه‌های فکری و معنوی ایران عزیز هستند، بهره‌مند شویم.

در نهایت امیدواریم با همراهی و همدلی همه دلسوزان و فعالان اجتماعی و ورزشی استان، بتوانیم در جهت پیشرفت استان کرمان، قدم های مثبتی برداریم و بتوانیم رسالت خود را با نشر اطلاعات دقیق و مؤثر در جهت جلوگیری از تخریب بیشتر و کمک به بالابردن کیفیت جامعه به انجام رسانیم.

قابل ذکر است که زمینه مجوز این رسانه که از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اخذ شده است « اجتماعی و ورزشی » است. ازاین‌رو، قصد داریم در موضوعات ذیل به تولید و نشر اخبار، گزارش‌ها، مصاحبه‌ها و یادداشت‌های شما عزیزان اقدام نماییم.

جهت ارتباط بیشتر به بخش تماس با ما مراجعه نمایید.