پایگاه خبری، اجتماعی ورزشی پیله کویر
با شماره ثبت ۹۲۴۰۸
7 خرداد 1403 | ساعت 23:43

کد خبر :141

تاریخ انتشار :11 آذر 1401

واریزی به باشگاه مس رفسنجان؛

163 میلیارد؛ از افزایش بودجه تا مبلغ دریافتی!»

جدای از ۱۶۳ میلیارد تومان بودجه باشگاه مس رفسنجان که تاکنون توسط شرکت مس پرداخت شده است، شنیده شده این شرکت مبلغی در حدود ۶۰ میلیارد دیگر را نیز تا شنبه به حساب باشگاه مس واریز می‌کند.

جدای از ۱۶۳ میلیارد تومان بودجه باشگاه مس رفسنجان که تاکنون توسط شرکت مس پرداخت شده است، شنیده شده این شرکت مبلغی در حدود ۶۰ میلیارد دیگر را نیز تا شنبه به حساب باشگاه مس واریز می‌کند.

به گزارش پیله ی کویر، بر حسب وظیفه رسانه‌ای که داشتیم سعی کردیم تا از باشگاه‌های مس در استان حمایت کنیم. در رابطه با باشگاه مس رفسنجان در روزهای گذشته مطالب بسیاری نوشتیم و ذکر کردیم که باشگاه مس رفسنجان بودجه‌اش ۱۶۳ میلیارد تومان است که این بودجه برای کل باشگاه مس رفسنجان کم است و هزینه‌ها بر حسب بودجه تطابق نخواهد داشت. همچنین نوشتیم باتوجه به بالا رفتن قیمت دلار، اگر شرکت مس می‌خواهد تا باشگاه مس رفسنجان موفق شود، بودجه این باشگاه را افزایش دهد.
سپس از این خبر پرده برداشتیم که شنیده شده شرکت مس قصد دارد که در روزهای اخیر به باشگاه مس حدود ۶۰ میلیارد کمک مالی داشته باشد اما سوالی که اکثر مخاطبان از ما داشتند این بود که باشگاه مس رفسنجان باتوجه به بودجه ۱۶۳ میلیاردی خود، تاکنون چند میلیارد از این بودجه، دریافتی داشته است؟! طبق شنیده‌های ما؛ باشگاه مس رفسنجان تا اینجای فصل کل بودجه ۱۶۳ میلیاردی خود را دریافت کرده است!! البته اختلافاتی درخصوص شروع سال مالی بین شرکت مس و باشگاه مس رفسنجان وجود دارد و باشگاه مس معتقد است که آن در حدود ۴۵ میلیارد پرداختی به این باشگاه، جزو بودجه امسال آنها نیست! و قبل از شروع سال مالی این باشگاه به آنها داده شده است.
با همه این تفاسیر؛ جدای از ۱۶۳ میلیارد تومان بودجه باشگاه مس رفسنجان که تاکنون توسط شرکت مس پرداخت شده است، شنیده شده این شرکت مبلغی در حدود ۶۰ میلیارد دیگر را نیز تا شنبه به حساب باشگاه مس واریز می‌کند تا مجموع دریافتی باشگاه مس رفسنجان از شرکت مس در سال ۱۴۰۲-۱۴۰۱ به رقم قابل توجه در حدود ۱۹۰ میلیارد تومان برسد؛ البته گویا چند میلیارد نیز چندی پیش واریز شده است که اگر صحت داشته باشد در حدود ۲۰۰ میلیارد این باشگاه دریافتی داشته است. اگر باشگاه مس رفسنجان یا شرکت مس توضیحی در این خصوص دارند، می‌توانند برای ما بفرستند و ما آن را در اختیار مردم قرار دهیم.

انتهای پیام/

0

دیدگاه ها

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

مطالب مرتبط

آخرین های پیله شو

سایت های مرتبط