پایگاه خبری، اجتماعی ورزشی پیله کویر
با شماره ثبت ۹۲۴۰۸
27 تیر 1403 | ساعت 07:15
کد خبر :16846
تاریخ انتشار :12 تیر 1403

با حضور وزیر ورزش به صورت ویدئوکنفراسی صورت گرفت:

آیین تجلیل از ۷۴ کارمند بازنشسته ورزشی در کرمان

آیین تجلیل و تکریم از ۷۴ نفر از کارکنان بازنشسته اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان با حضور وزیر ورزش به صورت ویدئوکنفراسی در محل تالار بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری پیله کویر، نخستین آیین تکریمِ پیشکسوتان وزارت ورزش و جوانان با حضور کیومرث هاشمی وزیر ورزش، برنا فیروزی معاون توسعه مدیریت و منابع، مدیران کل ستادی و جمع زیادی از جامعه پیشکسوتان ورزش و جوانان در سالن ایرانیان مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد.

در کرمان نیز همزمان با وزارت ورزش، این آیین در محل تالار بهارستان برگزار شد.

وحید کریم‌زاده معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان در این آیین که به صورت ویدئوکنفرانسی با کشور انجام شد، ضمن خیر مقدم به حاضرین شرکت کننده در مراسم، بازنشستگان را سردمداران، پیشگامان و پیش قراولان فرهنگ ورزش و جوانمردی و شناسنامه‌های ورزش استان عنوان کرد و گفت: سرمایه‌های انسانی و منابع انسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان امروز در این مکان گردهم آمده‌اند تا از حاملین ارادت و عشق به ورزش و فرهنگ جوانمردی و صلح و دوستی تجلیل کنند.

وی خطاب به بازنشستگان افزود: همه فرزندان شما در اداره کل ورزش و جوانان، شما را مایه مباهات خود می‌دانند و به وجود شما می‌بالند و از این جهت خود را مفتخر می‌دانیم امروز در خدمت شما هستیم.

کریم زاده تصریح کرد: شما منابع انسانی بودید که به سرمایه‌های انسانی اداره کل ورزش و جوانان تبدیل شدید.

وی به خدمات دولت خدمتگزار و رئیس جمهور شهید طی سه سال گذشته اشاره کرد و گفت: طی این مدت از تمام ظرفیت‌های قانونی و تمام معیار‌هایی که برای رشد و تعالی ورزش استان نیاز است، استفاده شده است.

کریم زاده با اشاره به اینکه طی دوران حضورمان در اداره کل ورزش و جوانان استان تا به امروز، از ظرفیت‌های قانونی به نحو احسنت استفاده کرده ایم، افزود: امسال ما از ظرفیت قانونی ماده ۲۷ واگذاری به بخش خصوصی معادل اعتباری تملک دارایی توانسته ایم از ظرفیت بخش خصوصی استفاده کنیم.

وی خطاب به بازنشستگان تصریح کرد: به عنوان خدمتگزار شما در مسیر تعالی که برگزیده‌اید، تلاش خواهم کرد تا مسیری که شما به بهترین نحو برای ما آماده کرده اید را به سرمنزل مقصود برسانیم.

در پایان این آیین از ۷۴ بازنشسته اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان که در قید حیات هستند و همچنین از مهدیه بختیاری و معصومه سلطانی به واسطه انجام امور محوله بازنشستگان با اهدای لوح و هدایایی تجلیل شد.

انتهای پیام/ب

0

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

آخرین های ورزشی

23:18|

23 فروردین 1402

23:26|

25 فروردین 1402

پربازدیدترین های ورزشی

جدیدترین رتبه بندی تیم‌های باشگاهی فوتبال جهان اعلام شد که در این رتبه بندی نمایندگان استان کرمان خوش درخشیده اند.

سایت های مرتبط