پایگاه خبری، اجتماعی ورزشی پیله کویر
با شماره ثبت ۹۲۴۰۸
29 خرداد 1403 | ساعت 03:15
کد خبر :16599
تاریخ انتشار :19 خرداد 1403

سرپرست هیئت قایقرانی کرمان:

از ظرفیت دریاچه شهربازی کرمان، برای ارتقای قایقرانی استفاده می‌شود

سرپرست هیئت قایقرانی استان کرمان گفت: طی تفاهمی که با مدیرعامل شهربازی کرمان داشتیم، از ظرفیت دریاچه این مجموعه برای ارتقای قایقرانی استفاده می شود.

به گزارش پایگاه خبری پیله کویر، عرفان امیرخسروی در دیدار با روح‌الله مطهری مدیرعامل شهربازی کرمان اظهار داشت: در استان کرمان ظرفیت‌هایی وجود دارد که از آن‌ها باید برای ارتقای سطح قایقرانی و توسعه این ورزش استفاده کنیم.

وی افزود: در وهله اول به دنبال شناخت ظرفیت‌های آبی استان هستیم که بتوانیم به نحو احسنت و با توجه به خشکسالی‌های اخیر از آن بهره ببریم.

امیرخسروی با تشکر و قدردانی از مدیرعامل شهربازی کرمان گفت: با در نظرگرفتن مرحله اول کار، دریاچه شهربازی کرمان را برای پیشبرد برنامه‌های قایقرانی مناسب دیدم و نظر کارشناسان نیز همین بود.

وی با بیان اینکه در شهرستان‌های رفسنجان، سیرجان، بافت، جيرفت، رابر، بردسیر، بم، کوهبنان و نقاط دیگری از کرمان در نشست‌هایی تخصصی با بهره‌گیری از نظرات کارشناسان ظرفیت‌ها را سنجیده‌ایم، تصریح کرد: با توجه به تاکید پاریزی مديرکل ورزش و جوانان کرمان و سهرابیان ریاست فدراسیون قایقرانی با قدرت پای کار ایستاده‌ایم که این ورزش هیجان‌انگیز را در استان فعال کنیم.

مدیرعامل شهربازی کرمان نیز در ادامه گفت: تمام ظرفیت دریاچه مجموعه را در اختیار هیئت قایقرانی قرار خواهیم داد تا این ورزش هرچه سریع‌تر در استان کرمان مجددا فعال شود.

روح‌الله مطهری با بیان اینکه محیط این دریاچه ۹۸۰ متر است، افزود: دریاچه شهربازی به یکی از چاه‌های شهرداری منطقه ۴ شهر کرمان اتصال دارد و بخشی از آب‌های جمع‌آوری شده حاصل از بارش‌ها نیز در این دریاچه ریخته می‌شود.

وی برای همکاری با سایر هیئت‌های ورزشی اعلان آمادگی کرد.

انتهای پیام/ب

0

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

آخرین های ورزشی

23:18|

23 فروردین 1402

23:26|

25 فروردین 1402

پربازدیدترین های ورزشی

سایت های مرتبط