پایگاه خبری، اجتماعی ورزشی پیله کویر
با شماره ثبت ۹۲۴۰۸
27 تیر 1403 | ساعت 09:09
کد خبر :14530
تاریخ انتشار :8 مرداد 1402

انتقاد سرپرست فدراسیون آمادگی جسمانی از کم تحرکی دانش آموزان

سرپرست فدراسیون آمادگی جسمانی کشور گفت: در مقطع سنی کمتر از ۱۰ سال کم تحرکی را در بین دانش آموزان شاهدیم که این موضوع وظیفه ما را سنگین‌تر می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری پیله کویر، احمد گواری در نشست مجمع انتخاباتی هیئت آمادگی جسمانی استان کرمان با تأکید بر اینکه باید به مناطق محروم و کمتر برخوردار خدمات رسانی کنیم، گفت: باید در این مناطق، فعالیت داشت تا به جمعیت آماری مورد نظر خود برسیم.

او با اعلام اینکه هیئت آمادگی جسمانی نوپا و نیازمند جایی اختصاصی در مراکز استان و شهرستان هاست تا با ۲۶ رشته زیرمجموعه خود در استان کرمان فعال شود، افزود: یکی از راه‌های جذب ورزشکاران، ایجاد مکان‌هایی با دسترسی مناسب مردم به آن هاست.

سرپرست فدراسیون آمادگی جسمانی کشور به برگزاری دوره مربیگری و داوری درجه ۲ در کرمان اشاره و تصریح کرد: بنا داریم در استان‌ها مربیگری را ارتقا دهیم که در این خصوص بانک اطلاع رسانی هدفمند مورد نیاز است.

او بیان کرد: آمادگی جسمانی ایران ظرفیت همگانی و ورزش قهرمانی را دارد، ضمن آنکه باید با گسترش این ورزش، سلامت را بین همه مردم توسعه دهیم.

گواری گفت: آمادگی جسمانی اساس همه رشته‌های ورزشی کشور است که در این زمینه تولید محتوا برای همه رشته‌ها در برنامه قرار گرفته و در این زمینه مربیان آمادگی جسمانی را پرورش می‌دهیم.

سرپرست فدراسیون آمادگی جسمانی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه وضعیت سلامت جامعه مناسب نیست، اظهار داشت: در مقطع سنی کمتر از ۱۰ سال کم تحرکی را در بین دانش آموزان می‌بینیم که این موضوع وظیفه ما را سنگین‌تر می‌کند و تحقق این هدف مگر با استفاده از تمامی ظرفیت‌های کشور، اتفاق نمی‌افتاد.

گواری تصریح کرد: در این خصوص باید تعامل و ارتباط نزدیکی با دستگاه‌های دانش آموزی، کارگری، شهرداری و بسیج مردمی داشته باشیم.

انتهای پیام/ب

 

0

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

آخرین های ورزشی

23:18|

23 فروردین 1402

23:26|

25 فروردین 1402

پربازدیدترین های ورزشی

جدیدترین رتبه بندی تیم‌های باشگاهی فوتبال جهان اعلام شد که در این رتبه بندی نمایندگان استان کرمان خوش درخشیده اند.

سایت های مرتبط