پایگاه خبری، اجتماعی ورزشی پیله کویر
با شماره ثبت ۹۲۴۰۸
4 خرداد 1403 | ساعت 18:14
کد خبر :15654
تاریخ انتشار :11 بهمن 1402

ایجاد حدود ۳۰۰ هزار متر مربع فضای ورزشی در کرمان به همت خیران

معاون اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان از ایجاد حدود ۳۰۰ هزار متر مربع فضای ورزشی به همت خیران، طی سه، چهار سال گذشته خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پیله کویر، وحید کریم‌زاده معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان در سمینار آموزشی ویژه مدیران روابط عمومی‌های جامعه ورزش و جوانان استان کرمان که به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور پاریزی مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمان  در محل سالن باستانی پاریزی کرمان برگزار شد، ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان در این مراسم، به بیان دستاورد‌های انقلاب اسلامی پرداخت و گفت: دهه فجر تجلی اراده خداوند، روح بلند اسلام در کالبد جمهوری اسلامی و میراث چهل و پنجمین سالگرد انقلاب اسلامی، تداعی اندیشه پاک امام در مسیر رشد و بالندگی جمهوری اسلامی است.

وی افزود: انقلاب اسلامی از دهه فجر ۵۷ تا جنگ تداعی گر روشنی فجر اسلام بود که خود آویزه‌ای از خمینی کبیر تا خامنه‌ایِ عزیزِ امروز است و این‌ها نشانه شجاعت و شهامت است.

کریم زاده به بیان غیورمردی‌های ملت طی ۸ سال دفاع مقدس پرداخت و تصریح کرد: این‌ها تاریخ سازی و رشد و بالندگی جمهوری اسلامی و همچنین تبیین افکار و اندیشه‌هایی است که بر عهده شماست.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان خطاب به روابط عمومی‌های ادارات کل ورزش و جوانان شهرستان ها، هیئت‌های ورزشی و سازمان‌های مردم نهاد گفت: شما فریاد بی‌صدای محل کار و تبیین کننده اندیشه‌های این انقلاب هستید و در حقیقت شما می‌توانید انقلاب و دهه فجر را از طریق فضای مجازی که در دست دارید و با خط، قلم و نوشته تان جهانی کنید.

کریم زاده وظیفه روابط عمومی‌ها را حساس و خطیر خواند و گفت: شما باید دستاورد‌های خودتان را فریاد بزنید و با پس زدن یأس و ناامیدی، امید را در جامعه تزریق کنید.

وی افزود: سعی کنید در مسیری که هستید انقلابی باشید و به فرموده مقام معظم رهبری انقلابی بمانید؛ چرا که شما صدای رسای اداره، هیئت و رسانه تان هستید که می‌توانید گسترش دهنده پیام صلح و دوستی  و آفرینش افکار خوبِ حرکتی در مسیر رشد و بالندگی باشید.

کریم زاده از روابط عمومی‌ها با عنوان شما حماسه سازان قلم، علم و پیشرفت نام برد و تصریح کرد: ما طی ۴۵ سال گذشته دستاورد‌های بزرگی در ورزش داشته ایم که این‌ها باید اطلاع رسانی شوند.

وی به پیش بینی بیش از هزارو ۱۰۰ برنامه فرهنگی ورزشی طی ایام الله دهه مبارک فجر در استان کرمان اشاره کرد و گفت: طی این هفته حدود ۳۸ پروژه ورزشی با ۶۱ میلیارد تومان اعتبار افتتاح می‌شود که بالای ۵۰ هزار متر مربع به فضای ورزشی استان افزوده می‌شود که شما باید به عنوان روابط عمومی باید آن را فریاد بزنید و بدین ترتیب، دهه فجر را جهانی کنید.

کریم زاده افزود: انقلاب اسلامی ما حصل زحمات ۴۵ ساله جمهوری اسلامی (چه دولت‌های گذشته و چه دولت‌های فعلی) است و شما به عنوان روابط عمومی باید دستاورد‌های امروز را کتابت کنید و به سمع و نظر دیگران برسانید؛ چرا که این وظیفه ذاتی شماست.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان به مهمترین رخداد سیاسی پیش رو اشاره کرد و بیان داشت: شما روابط عمومی‌ها باید در مسیر رفراندوم بزرگی که در آینده‌ای نه چندان دور در ۱۱ اسفند که تثبیت حاکمیت جمهوری اسلامی در عین دموکراسی است، بنویسید، حمایت کنید و مبلغ آن باشد.

کریم زاده تصریح کرد: ۱۱ اسفند امسال، شما در حقیقت در دموکراسی شرکت می‌کنید که به جمهوری اسلامی بله می‌گویید، آن هم جمهوری اسلامی‌ای که یک بار در سال ۵۷، با ۹۸ درصد آراء نمره خوبی از مردم گرفت.

وی، انقلاب اسلامی را انفجار نور و تلألو اندیشه پاک امام خمینی (ره) عنوان کرد و گفت: این انقلاب، یک بار دیگر در دی ماه ۸۸ تثبیت شد و طی یک رفراندوم مردمی، انقلاب قی کرد و به نوعی، کسانی که در مسیر این انقلاب قرار نداشتند را از قطار انقلاب پیاده کرد و بازم هم بار دیگر در ۱۳ دی ماه، روز شهادت سردار سلیمانی و تشییع جناره بزرگ وی تثبیت شد و آنجا نشان داد، مردم همچنان پشتوانه این انقلاب هستند.

کریم زاده با اعلام اینکه امروز شهید سلیمانی از زمان حیاتش برای دشمنان خطرناک‌تر است، افزود: حادثه تروریستی ۱۳ دی ماه در گلزار شهدای کرمان نشان داد، دشمن از شهید سلیمانی بیشتر از زمان حیاتش می‌ترسد و در حقیقت، این حاکمیت جمهوری اسلامی و رشد و بالندگی جمهوری اسلامی است.

وی به بیان برخی از اقدامات این اداره کل طی سال‌های اخیر پرداخت و تصریح کرد: طی یک سال گذشته از ظرفیت‌های قانونی به اندازه بودجه عمرانی اداره کل ورزش و جوانان توانسته ایم از بیرون خیر یا سرمایه گذار بیاوریم تا در ورزش سرمایه گذاری کنند که این‌ها باید به مردم اطلاع رسانی شوند.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: ما توانسته ایم طی سه، چهار سال گذشته، حدود ۳۰۰ هزار متر مربع فضای ورزشی به همت خیران ایجاد کنیم که این خودش نمونه‌ای از بالندگی کشور جمهوری اسلامی است و این‌ها باید اطلاع رسانی شوند.

کریم زاده نقش روابط عمومی‌ها را در حضور حداکثری مردم در انتخابات موثر دانست و افزود: شما به عنوان حافظان  و مفسران قلم و نویسندگان قلم دار می‌توانید اقدامات انجام شده طی سال‌های اخیر را به سمع و نظر مردم برسانید.

وی ضمن تشکر و قدردانی از روابط عمومی‌ها ابراز امیدواری کرد، اندیشه‌ای که در این مسیر بکار می‌رود، اندیشه انقلاب اسلامی باشد و در این مسیر موفق و پیروز حاصل شود.

انتهای پیام/ب

0

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

آخرین های ورزشی

23:18|

23 فروردین 1402

23:26|

25 فروردین 1402

پربازدیدترین های ورزشی

جدیدترین رتبه بندی تیم‌های باشگاهی فوتبال جهان اعلام شد که در این رتبه بندی نمایندگان استان کرمان خوش درخشیده اند.

سایت های مرتبط