پایگاه خبری، اجتماعی ورزشی پیله کویر
با شماره ثبت ۹۲۴۰۸
26 تیر 1403 | ساعت 22:14
کد خبر :15530
تاریخ انتشار :11 دی 1402

مدیر کل ورزش وجوانان کرمان:

برنامه‌های دهه فجر باید زمینه ساز حضور حداکثری در انتخابات پیش رو باشد

پاریزی با اعلام اینکه به عنوان اثربخش‌ترین حوزه مسئولیتی در بخش اجتماعی باید بتوانیم نقش خودمان را در دهه فجر به خوبی ایفا کنیم، تأکید کرد: حتماً باید برنامه‌های دهه فجر زمینه ساز حضور حداکثری در انتخابات پیش رو باشد.

به گزارش پایگاه خبری پیله کویر، میثم پاریزی مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمان در اولین جلسه کمیته ورزش و جوانان ستاد دهه فجر استان کرمان که در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد، با گرامیداشت و یاد و خاطره شهدا و شهید قدس شهید سلیمانی گفت: در آستانه چهارمین سالگرد این شهید بزرگوار قرار داریم، قطعاً برنامه‌های ورزشی و گروه‌هایی در ایام سالگرد به کرمان ورود می کنند که لازم در این زمینه آمادگی لازم را برای میزبانی شایسته داشته باشیم.

وی به برنامه‌های دهه فجر اشاره کرد و افزود: کیفیت برنامه‌ها به خصوص پوشش رسانه‌ای برنامه‌ها بسیار مهم است و ما باید به جای تعدد برنامه‌های متفرقه که بعضاً منعکس هم نمی‌شود، روی برنامه‌هایی که هم از لحاظ جمعیتی و هم از لحاظ پوشش رسانه‌ای می‌تواند برد بهتری داشته باشد، تمرکز کنیم.

پاریزی برنامه‌های ورزشی رابه دلیل گستردگی جزو برنامه‌های شاخص مجموعه کمیته ۲۷گانه ستاد دهه فجر دانست و عنوان کرد: به همین دلیل ما در رتبه‌بندی نباید مشکلی داشته باشیم تا دستگاه برتر باشیم.

وی “ایران قوی، ورزش قوی” را شعار برنامه های دهه فجر عنوان و به پرداختن اختصاصی به این مطلب در برنامه‌ها تاکید کرد.

مدیر کل ورزش وجوانان استان کرمان گفت: برنامه‌های المپیاد استعداد‌های برتر باید از اکنون برنامه‌ریزی شود تا آیین افتتاحیه آن در دهه فجر صورت گیرد.

پاریزی افزود: بحث افتتاحیه مسابقات کارکنان دولت را هم باید در ایام دهه فجر انجام شود که استان در این بخش خوب کار کرده است.

وی پیشنهاد کرد، هر شهرستان طی این ایام یک برنامه شاخص داشته باشد.

پاریزی با اعلام اینکه روتین برنامه‌های دهه فجر در کشور جا افتاده است، تصریح کرد: قالب این برنامه ها بیشتر قالب مردمی است و خیلی حاکمیتی نیست و ما من باب ساماندهی سعی می‌کنیم کاری انجام دهیم و باید تمرکزمان روی برنامه‌های شاخص باشد.

مدیر کل ورزش وجوانان استان کرمان گفت: بحثی که هم برای کشور مهم است و هم در حوزه ورزش می‌تواند تاثیر گذار باشد، مخصوصاً در برنامه‌های دهه فجر، بحث جمعیت مخاطب است که به لحاظ گستردگی و کمی، کمتر دستگاه و ارگانی است که جمعیت مخاطب ما را داشته باشد.

وی افزود: آموزش و پرورش نیز جمعیت مخاطب خوبی داردکه البته به لحاظ ساختاری و تکلیفی است که دانش آموزان دارند باید در یک سنی تا یک سنی وارد مدرسه شوند؛ به هر حال مخاطب زیادی دارد، اما مخاطبان حوزه ورزش کسانی هستند که با علاقه خودشان در رشته‌های ورزشی باشگاه‌های ورزشی شرکت می‌کنند.

مدیر کل ورزش وجوانان استان کرمان تصریح کرد: حتماً باید برنامه‌های دهه فجر زمینه ساز حضور حداکثری در انتخابات پیش رو باشدکه قطعا بسیار مهم است.

پاریزی اظهار داشت: ما به عنوان اثربخش‌ترین حوزه مسئولیتی در بخش اجتماعی باید بتوانیم نقش خودمان را در دهه فجر پیش رو به خوبی ایفا کنیم.

وی با اشاره به اینکه برنامه‌های دهه فجر برنامه‌هایی هستندکه به انتخابات (هم انتخابات خبرگان رهبری و هم مجلس شورای اسلامی) وصل می‌شوند، بیان کرد: این می‌تواند کمک کند تا یک انتخاب پرشور برگزار شود که دغدغه نظام و کشور است.

پاریزی افزود: برنامه‌های دهه فجر از ابتدا تا آخر بهمن ماه است که باید بتوانیم ظرف مدت یک ماه این برنامه‌ها را رصد کنیم.

وی بحث افتتاح پروژه‌هارا بسیار مهم دانست و بیان داشت: افتتاح پروژه‌ها مهمترین عامل ایجاد انگیزه است.

انتهای پیام/ب

 

 

0

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

آخرین های ورزشی

23:18|

23 فروردین 1402

23:26|

25 فروردین 1402

پربازدیدترین های ورزشی

جدیدترین رتبه بندی تیم‌های باشگاهی فوتبال جهان اعلام شد که در این رتبه بندی نمایندگان استان کرمان خوش درخشیده اند.

سایت های مرتبط