پایگاه خبری، اجتماعی ورزشی پیله کویر
با شماره ثبت ۹۲۴۰۸
27 تیر 1403 | ساعت 09:58
کد خبر :14606
تاریخ انتشار :21 مرداد 1402

درخشس کاراته کاهای کرمانی در لیگ کاراته وان ایران

کاراته کاهای کرمانی در مسابقات لیگ کاراته وان ایران با ۱۲ مدال رنگارنگ در جایگاه دوم کشور قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری پیله کویر، مسابقات لیگ کاراته وان ایران در بخش پسران به مدت چهار روز به میزبانی استان کرمانشاه برگزار شد و کرمانی ها با کسب ۴ طلا، ۲ نقره و ۶ برنز در جایگاه دوم کشور قرار گرفتند.

برای کرمان در رده سنی نونهالان و در بخش کاتای انفرادی محمد انکوتی از باشگاه تخت جمشید به مربیگری حمیدرضا طالبی زاده مدال برنز را کسب کرد.

همچنین در بخش نوجوانان، یزدان قوام از باشگاه تخت جمشید به مربیگری حمیدرضا طالبی زاده مدال برنز رقابت ها را از آن خود کرد.

در رده سنی امید و در بخش کاتای انفرادی نیز محمد مهدی نظام آبادی از باشگاه پاس فراجا به مربیگری مجید عطاپور برنز گرفت.

در رده سنی جوانان و در کاتای انفرادی امیر محمد مسلمی از باشگاه مرکزی جیرفت با مربیگری ذبیح ا… کریمی افشار مدال نقره را به خود اختصاص داد.

در کاتای تیمی نوجوانان هم، تیم مرکزی جیرفت با ترکیب امیرحسین عربی، امیر محمد مسلمی، محمد علی مسلمی به مربیگری ذبیح ا… کریمی افشار نشان برنز را از آن خود کرد.

در بخش کومیته و در رده سنی نونهالان وزن ۵۰- کیلوگرم کبریا سیرویی نژاد با مربیگری محمد پورمکی آبادی و محمد طاها شهابی با مربیگری علیرضا محمدپور هر دو از باشگاه پویا مدال برنز را تصاحب کردند.

در بخش کومیته و در رده سنی جوانان نیز کرمانی ها درخشش خوبی داشتند و در وزن ۵۵- کیلوگرم آرشام ابراهیمی به مربیگری منصور انجم شعاع از باشگاه الماس نشان طلای این مسابقات را کسب کرد.

در وزن ۶۱- کیلوگرم نیز ابوالفضل همدم جو از باشگاه شهدای کرمان به مربیگری سجاد شربتی با کسب مدال طلا در جایگاه نخست ایستاد.

در وزن ۶۸- کیلوگرم محمد عرفان عسگری پور از باشگاه شهدای کرمان به مربیگری سجاد شربتی نیز مدال طلای این وزن را به حود اختصاص داد.

در وزن ۷۶+ کیلوگرم جوانان محمد همایونی از باشگاه صنعت مس رفسنجان به مربیگری علی اسدی مدال طلا و محمد محمدنژاد میرجانی از باشگاه شهدای کرمان به مربیگری سجاد شربتی در همین وزن مدال نقره را کسب کردند.

انتهای پیام/ب

0

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

آخرین های ورزشی

23:18|

23 فروردین 1402

23:26|

25 فروردین 1402

پربازدیدترین های ورزشی

جدیدترین رتبه بندی تیم‌های باشگاهی فوتبال جهان اعلام شد که در این رتبه بندی نمایندگان استان کرمان خوش درخشیده اند.

سایت های مرتبط