پایگاه خبری، اجتماعی ورزشی پیله کویر
با شماره ثبت ۹۲۴۰۸
27 تیر 1403 | ساعت 06:44
کد خبر :16521
تاریخ انتشار :10 خرداد 1403

رتبه بندی باشگاه ها با جدیت اجرا می شود

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمان گفت: طرح رتبه بندی باشگاه های ورزشی که اخیرا از سوی وزارت ابلاغ شده است، با دقت و جدیت اجرا خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری پیله کویر، منصور دامغانی در سمینار توجیهی باشگاه های ورزشی شهرستان کرمان اظهار داشت: این طرح معیار صلاحیت گذاری به منظور کیفیت و کمیت در راستای خدمت رسانی به مشتریان است.

وی افزود: با پایان بازرسی و جمع آوری مستندات، باشگاه ها در ۵ دسته درجه ۳، درجه ۲ ، درجه یک، ویژه و ویژه طلایی قرار می گیرند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمان تصریح کرد: از مهمترین دستاوردهای طرح رتبه بندی بحث قیمت گذاری شهریه و مجوزهای تبلیغاتی است که برای هر باشگاه گواهی رتبه صادر می شود.

دامغانی به ایام اوقات فراغت تابستانی اشاره کرد و بیان داشت: خانواده ها برای استفاده فرزندانشان از کلاس های ورزشی به اولین نکته ای که باید توجه کنند، بحث مجوز دار بودن آنهاست، که تمام باشگاه داران موظف می باشند جواز خود را در باشگاه نصب کنند.

وی تذکر داد: مجوز باشگاه، گواهی صلاحیت ورزشی و اخلاقی باشگاه داران است.

اولین سمینار توجیهی رتبه بندی باشگاه های شهرستان کرمان با حضور دامغانی رئیس اداره ورزش و جوانان، سرهنگ علی آبادی رئیس بسیج ورزشکاران استان، بهجتی مسئول امور باشگاه های استان، جهانی رئیس امور حقوقی اداره کل ورزش و جوانان استان در فرهنگسرای کوثر برگزار شد.

انتهای پیام/ب

0

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

آخرین های ورزشی

23:18|

23 فروردین 1402

23:26|

25 فروردین 1402

پربازدیدترین های ورزشی

جدیدترین رتبه بندی تیم‌های باشگاهی فوتبال جهان اعلام شد که در این رتبه بندی نمایندگان استان کرمان خوش درخشیده اند.

سایت های مرتبط