پایگاه خبری، اجتماعی ورزشی پیله کویر
با شماره ثبت ۹۲۴۰۸
27 تیر 1403 | ساعت 09:05
کد خبر :14194
تاریخ انتشار :16 خرداد 1402

رونمایی از پیشنهاد هنگفت سیرجانی‌ها به یحیی گل محمدی

آخرین خبر حکایت از آن دارد که باشگاه گل گهرسیرجان به مدیربرنامه‌های یحیی گل‌محمدی پیشنهاد ۵۰ میلیارد تومان برای یک سال ارائه داده است!

به گزارش پایگاه خبری پیله کویر، یحیی گل‌محمدی در مصاحبه تلویزیونی خودش خبر از خداحافظی احتمالی‌اش از پرسپولیس داد و گفت: «کار کردن با این تیم برای هر مربی افتخاری است، اما من سه سال و نیم سخت را در این تیم پشت سر گذاشتم. در این تیم فشار کار خیلی بالاست و تمام ساعت‌های زندگی‌ات را باید بگذاری که کار‌ها را انجام دهی. کار در اینجا خیلی وقت‌گیر است و باید فشار زیادی را تحمل کنی. یک مقدار خودم از نظر روحی و روانی و جسمی خسته شده‌ام و نمی‌دانم شاید اگر بشود یک نیم‌فصل استراحت کنم یا در تیمی باشم که این همه تنش فوتبالی نداشته باشد. نمی‌دانم و هنوز تصمیمی نگرفته‌ام. طی چند روز آینده در مورد ادامه کار با درویش صحبت می‌کنم.»
سرمربی موفق تیم پرسپولیس پس از قهرمانی جام حذفی و این مصاحبه برای چند روزی همراه خانواده راهی سفر شد و به حاشیه خلیج فارس رفت. در همین گیر و دار باشگاه متمول گل‌گهر سیرجان که مشکل مالی هم ندارد به مدیربرنامه‌های یحیی گل‌محمدی پیشنهاد وسوسه‌انگیز ۵۰ میلیارد تومان برای یک سال ارائه داده است. این درحالی است که پیش‌تر اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه مدیران گل‌گهر در روز‌های گذشته مذاکرات خود را با یک مربی سرشناس یونانی شروع کرده‌اند. ماریوس اوزونیدوس مربی ۵۴ ساله‌ای است که با کوله‌باری از تجربه و چندین قهرمانی در کشور خود با سیرجانی‌ها به توافقات اولیه رسیده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد به زودی برای عقد قرارداد و معارفه راهی ایران خواهد شد. سرمربی ۵۴ ساله مد نظر گل‌گهر سیرجان در تیم‌های بزرگ فوتبال یونان به عنوان سرمربی کار کرده و افتخارات مهمی را نیز به دست آورده است. او در پاناتینایکوس، آاک آتن، آپوئل و … که تیم‌های مطرح یونان و قبرس هستند و همچنین در لیگ رومانی سرمربی بوده و چند عنوان قهرمانی در کارنامه‌اش به عنوان سرمربی دیده می‌شود. دو سال آخر سرمربیگری اوزونیدوس در خاورمیانه سپری شده، جایی که او هدایت الفیصلی عربستان را برعهده داشته و در لیگ قهرمانان آسیا نیز سابقه نشستن روی نیمکت دارد.

هرچند یحیی گل‌محمدی با سابقه ۳ قهرمانی در لیگ برتر همراه با پرسپولیس و دبل کردن در فصل به اتمام رسیده می‌تواند گزینه جذاب تری برای تیم سیرجانی نسبت به سرمربی یونانی باشد. البته تا نظر خود آقا یحیی چه باشد؟!

انتهای پیام/ب

0

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

آخرین های ورزشی

23:18|

23 فروردین 1402

23:26|

25 فروردین 1402

پربازدیدترین های ورزشی

جدیدترین رتبه بندی تیم‌های باشگاهی فوتبال جهان اعلام شد که در این رتبه بندی نمایندگان استان کرمان خوش درخشیده اند.

سایت های مرتبط