پایگاه خبری، اجتماعی ورزشی پیله کویر
با شماره ثبت ۹۲۴۰۸
4 خرداد 1403 | ساعت 18:24
کد خبر :15665
تاریخ انتشار :15 بهمن 1402

مدیر تیم مس رفسنجان:

فسخ شیمبا غیرقانونى است، از باشگاهى که با او قرارداد ببندد شکایت مى‌کنیم

مدیر تیم فوتبال مس رفسنجان در خصوص مذاکره و امضاى قرارداد تیم‌های لیگ برترى با شیمبا مهاجم برزیلى این باشگاه هشدار داد.

به گزارش پایگاه خبری پیله کویر، نادر فتح‌اللهى در خصوص آخرین وضعیت این تیم گفت: از روز گذشته تمرینات تیم زیر نظر محرم نویدکیا آغاز شد و سایر اعضاى کادر ایشان هم کم کم به جمع نفرات ما اضافه خواهند شد تا براى حضور در مسابقات آماده شویم.

وی افزود: جو بسیار خوبى داریم و بچه‌ها از آمدن یک مربى جوان و با اخلاق به تیم بسیار خوشحال هستند و آرامش خوبى در تیم حاکم شده است.

فتح‌اللهى در خصوص جدایى برخى بازیکنان مس رفسنجان از جمله شیمبا اظهار داشت: از نظر ما به دلایل کاملاً مشخص و مستند فسخ قرارداد شیمبا غیر قانونى بوده و یک تخلف مشخص از سوى برخى افراد است.

وی بیان داشت: شیمبا بازیکن خوب و با اخلاقى است اما متأسفانه برخى او را تحریک کردند که به شکل غیر قانونى دست به چنین اقدامى بزند. ما با سازمان لیگ مکاتبه کردیم و این موضوع اعلام شده که مراحل قانونى فسخ انجام نشده و هر باشگاهى براى مذاکره یا امضاى قرارداد با شیمبا وارد عمل شود از خود بازیکن و تیم جدید شکایت مى‌کنیم که اگر این تخلف از جانب باشگاه آگاهانه باشد موجب جریمه و محرومیت خواهد شد.

مدیر تیم مس خاطرنشان کرد: شیمبا بازیکن بسیار خوب و حرفه‌اى است و نویدکیا و باشگاه مس هم براى حفظ او تلاش مى‌کنند و امیدواریم اسیر این حواشى نشود و همچنان به قرارداد خودش پایبند و در نیم فصل دوم هم کنار ما حضور داشته باشد.

فتح‌اللهى افزود: هیچ مشکلى براى پرداخت مطالبات شیمبا نداریم همانطور که طلب فصل قبل او آماده پرداخت است و هر زمانى شماره حساب خودش را به صورت رسمى به باشگاه اعلام کند مطالباتش پرداخت خواهد شد.

انتهای پیام/ب

0

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

آخرین های ورزشی

23:18|

23 فروردین 1402

23:26|

25 فروردین 1402

پربازدیدترین های ورزشی

جدیدترین رتبه بندی تیم‌های باشگاهی فوتبال جهان اعلام شد که در این رتبه بندی نمایندگان استان کرمان خوش درخشیده اند.

سایت های مرتبط