پایگاه خبری، اجتماعی ورزشی پیله کویر
با شماره ثبت ۹۲۴۰۸
27 تیر 1403 | ساعت 09:05
کد خبر :14159
تاریخ انتشار :8 خرداد 1402

لزوم به‌روزرسانی اطلاعات مربیان، داوران و همه عوامل اجرایی و فنی هیئت‌های ورزشی

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان با بیان اینکه ورزش امروز توأم با علم، تفکر و آگاهی پیش می‌رود، گفت: امروز نیاز داریم اطلاعات مربیان، داوران و همه عوامل اجرایی و فنی مان را علمی و به‌روز کنیم.

به گزارش پایگاه خبری پیله کویر، میثم پاریزی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان در همایش تجلیل از اعضای هیئت اسکیت استان کرمان و روسای شهرستان‌ها که به مناسبت دهه کرامت و ولادت امام رضا (ع) با حضور معاونین اداره کل ورزش و جوانان، رئیس و اعضای هیئت اسکیت استان کرمان در محل هتل ایرانگردی کرمان برگزار شد، ضمن تبریک دهه کرامت به حاضران در مراسم، ابراز امیدواری کرد، مراسمی که برگزار شده بتواند ضمن ایجاد انگیزه، تلاش مضاعفی را برای به دست آوردن جایگاه بهتر برای ورزش ما در سطح کشور فراهم کند.

او در بخش دیگری از سخنانش با اعلام اینکه من مدیون و ممنون جامعه بزرگ ورزش و جوانان استان و همه همکارانم در اداره کل ورزش و جوانان استان به ویژه کسانی که با محبت برای بنده دعا کردن هستم، افزود: به لطف دعای شما عزیزان و همه کسانی که شاید من ندیده باشم، ولی محبت خود را دریغ نکردند و شبیه یک معجزه، من سلامتیم را نصفه نیمه به دست آورده ام و امروز در خدمت شما هستم و بابت این موضوع از شما سپاسگزارم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گریزی به میزبانی کرمان در گردهمایی مدیران کل ورزش و جوانان استان‌های سراسر کشور، معاونین توسعه منابع و ذیحسابان زد و تصریح کرد: واقعا بدون اغراق یک سمینار بی نظیر در سطح ورزش کشور، بسیار تخصصی همراه با مهمانان مهمی بود و همه چیز به بهترین شکل انجام شد تا زمانی که آن اتفاق ناگوار (سقوط بالگرد) افتاد.

پاریزی در ادامه از آشورماهانی رئیس هیئت اسکیت استان کرمان و همه کسانی که وی را همراهی می‌کنند تا هیئت اسکیت استان کرمان بتواند هم در بین هیئت‌های ورزشی استان و هم در بین هیئت‌های اسکیت کشور جایگاه و رتبه مناسبی داشته باشد، تشکر و قدردانی کرد.

او تصریح کرد: این موفقیت‌ها حاصل نمی‌شود جز با تعامل، دوستی، کار دلی، یکپارچگی و اتحاد که رئیس هیئت استان این‌ها را با ظرافت و مدیریت مناسب توانست در مجموعه اسکیت استان به وجود آورد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: ماهیت اسکیت استان کرمان را از قبل به خاطر داریم، در حقیقت زحماتی را که دوستان کشیده اند ایشان (رئیس هیئت) به شکل مناسب، خاص و ویژه تکمیل کرده اند که من همین جا از وی قدردانی می‌کنم.

پاریزی با اعلام اینکه قطعاً ورزش، امروز در کشور ما شرایط ویژه را تجربه می‌کند، افزود: ورزش ما امروز توأم با علم، تفکر و آگاهی پیش می‌رود و ما امروز نیاز داریم که اطلاعات مربیان، داوران و همه عوامل اجرایی و فنی مان را علمی و به روز کنیم.

او تصریح کرد: در سیاست گذاری‌ها نیاز به کار برنامه محور داریم و به هیچ عنوان نمی‌توانیم ورزش استان مان را با روزمرگی پیش ببریم.

پاریزی بیان داشت: به هرحال کشور به دنبال این است در آینده‌ای نزدیک بتواند جایگاه خوبی را در سطح رقابت‌های آسیایی رقم بزند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: اگر ورزشکاران ما بخواهند در رقابت‌های جهانی و المپیک با ورزشکاران سایر کشور‌های دنیا رقابت کنند، قطعاً نیاز به کار حساب شده و با برنامه دارند؛ چون دنیا برای ورزش و ظرفیت‌هایی که ورزش در حوزه‌های مختلف و تاثیر گذاری که در اقتصاد و صنعت کشورها، فرهنگ و نزدیک کردن فرهنگ کشور‌ها به یکدیگر دارد، نقشش را درک کرده اند.

پاریزی ابراز امیدواری کرد، همه مدیران ما در گوشه گوشه کشور در هر مسئولیتی که در ورزش دارند، بتوانند با این نگاه، کار خود را پیش ببرند، مطالعه را در دستور کار داشته باشند و تلاشی داشته باشند که بتواند آن همت مضاعف را به نتیجه خوب برساند.

او افزود: پیشنهاد مشخص این است، ورزشکاران را تا جایی که امکان دارد در سطح کشور و رقابت‌های کشوری شرکت دهیم و مدیران و روسای شهرستان هایمان را در رشته‌هایی که در استان‌های مختلف پیشرو هستند برای برنامه ریزی ببریم تا ظرفیت‌ها را ببینند؛ چرا که می‌تواند الگوی مناسبی برای ایجاد زیرساخت‌ها باشد و بدین ترتیب ما بتوانیم الگوبرداری کنیم وزیر ساخت متناسب با استاندارد‌های ملی و بین المللی را برای استان ایجاد کنیم و این کمک می‌کند تا فردا بتوانیم در حوزه ورزش حرفه‌ای هم حرفی برای گفتن داشته باشیم.

پاریزی از هیئت اسکیت استان کرمان که آیین شیرین تکریم را به شکل مستمر در برنامه هایش دارد، قدردانی کرد.

انتهای پیام/ب

0

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

آخرین های ورزشی

23:18|

23 فروردین 1402

23:26|

25 فروردین 1402

پربازدیدترین های ورزشی

جدیدترین رتبه بندی تیم‌های باشگاهی فوتبال جهان اعلام شد که در این رتبه بندی نمایندگان استان کرمان خوش درخشیده اند.

سایت های مرتبط