پایگاه خبری، اجتماعی ورزشی پیله کویر
با شماره ثبت ۹۲۴۰۸
27 تیر 1403 | ساعت 06:53
کد خبر :16544
تاریخ انتشار :12 خرداد 1403

لزوم روایت پیشرفت‌های ورزشیِ دولت رئیس‌جمهور شهید

مدیرکل روابط‌عمومی استانداری کرمان گفت: پیشرفت‌های ورزشی که در دولت رئیس‌جمهور شهید رخ داده است، باید بیان شود تا شاهد امیدآفرینی باشیم.

به گزارش پایگاه خبری پیله کویر، مجتبی اسدی‌زاده در گردهمایی مسئولان روابط عمومی‌های ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها و هیئت‌های ورزشی استان گفت: بنیاد روایتگران پیشرفت در دوران رئیس‌جمهور شهید آیت‌الله رئیسی و در وزارت ورزش و جوانان بنیان‌گذاری شد.

وی افزود: روابط‌عمومی‌های ادارات ورزش و جوانان و هیئت‌های ورزشی از بهترین نیرو‌هایی هستند که می‌توانند روایت پیشرفت و امیدآفرینی را داشته باشند.

مشاور رسانه‌ای استاندار کرمان تصریح کرد: بیان خبر‌های قهرمانی‌های ورزشکاران و جوانان در واقع روایت امیدآفرینی و پیشرفت در جامعه است که موجب امید و نشاط می‌شود.

اسدی‌زاده با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت ابراز داشت: انقلاب اسلامی از ابتدای پیروزی تاکنون شهدای زیادی را تقدیم کرده است و مسیر انقلاب همچنان با قدرت ادامه دارد.

وی خواستار ایجاد فضای امیدآفرینی در جامعه و به‌ویژه برای جوانان و نوجوانان با روایت پیشرفت و دستاورد‌های نظام جمهوری اسلامی شد و گفت: روابط‌عمومی‌ها باید به فضای جامعه کمک کنند تا امید در جامعه را افزایش دهند.

مدیرکل روابط‌عمومی استانداری کرمان با اشاره به حضور پرشور مردم در پیروزی قهرمانانه ورزشکاران کشور ابراز داشت: فضای روایت پیشرفت در حوزه ورزش و جوانان اتفاق افتاده است و این در شرایطی‌ست که خدمات شهید آیت‌الله رئیسی بیشتر در حوزه اقتصاد و مسکن گفته می‌شود.

اسدی‌زاده در ادامه از نیرو‌های روابط‌عمومی‌های استان کرمان قدردانی کرد که بدون دیده‌شدن به روایتگری می‌پردازند و دستاورد‌ها را بیان می‌کنند.

انتهای پیام/ب

0

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

آخرین های ورزشی

23:18|

23 فروردین 1402

23:26|

25 فروردین 1402

پربازدیدترین های ورزشی

جدیدترین رتبه بندی تیم‌های باشگاهی فوتبال جهان اعلام شد که در این رتبه بندی نمایندگان استان کرمان خوش درخشیده اند.

سایت های مرتبط