پایگاه خبری، اجتماعی ورزشی پیله کویر
با شماره ثبت ۹۲۴۰۸
6 خرداد 1403 | ساعت 12:32
کد خبر :14171
تاریخ انتشار :12 خرداد 1402

پورمحمدی:

منتظر تعیین تکلیف بودجه هستیم

مدیر عامل باشگاه مس رفسنجان معتقد است ابلاغیه سقف بودجه بیشتری برای شش باشگاه متمول لیگ برتری کاربرد دارد و بقیه پایین‌تر از این میزان بودجه در نظر می‌گیرند.

به گزارش پایگاه خبری پیله کویر، حسین پورمحمدی درباره انتخاب سرمربی جدید مس رفسنجان، اظهار داشت: ما با آقای ربیعی مشغول مذاکره هستیم، اما قراردادی ثبت نشده است. ایشان شروط خاصی نداشت فقط بحث موردنظر بودجه باشگاه مس رفسنجان است. با توجه به اینکه مطابق سال‌های گذشته از ما توقع ادامه روند رو به رشد وجود دارد، به تناسب نیازمند بودجه بیشتری هستیم و حرف ربیعی، کارشناسی و درست است. ما منتظر اعلام بودجه باشگاه مس رفسنجان هستیم.

وی با بیان اینکه «بودجه کلی ورزش شرکت مس مشخص شده است.»، خاطر نشان کرد: از میان پنج باشگاه مس برند اول شرکت مس ما هستیم. از میان پنج باشگاه شرکت مس، مس رفسنجان در جایگاهی خوب در لیگ برتر قرار دارد. ما سه باشگاه لیگ یکی داریم و یک باشگاه در سطح پایین‌تر. باید منتظر بمانیم که میزان بودجه روشن شود.

مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان در مورد ابلاغیه سقف قرارداد از سوی سازمان لیگ، تصریح کرد: این ابلاغیه بیشتر برای شش باشگاه لیگ برتری کاربرد دارد که متمول هستند. در واقع این ابلاغیه ابتدا برای پرسپولیس، استقلال و سپاهان  و در ادامه تراکتور، گل‌گهر و فولاد که در جایگاه‌های بعدی قرار دارند، کاربرد دارد، چرا که بالاترین اعداد هزینه‌کرد و قرارداد مربوط به این تیم‌های متمول است و بقیه تیم‌ها زیر سقف اعلام شده هزینه کرده‌اند. فصل گذشته قرارداد سه باشگاه لیگ برتری خیلی کمتر از این رقم‌ها بود و  قرارداد همه عوامل ۵۰ میلیارد بود.

پورمحمدی راجع به آخرین وضعیت اخذ مجوز حرفه‌ای لیگ قهرمانان آسیا، تصریح کرد: ما هنوز نتوانستم مجوز حرفه‌ای لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنیم. دلیل این موضوع مالکیت مشترک باشگاه ما با مس کرمان است. البته کمی قبل‌تر در فدراسیون این موضوع به ما اعلام شد و ما کارهای مربوط به مجوز را انجام دادیم، اما متأسفانه قادر به دریافت مجوز نبودیم. راه‌حل‌هایی برای این موضوع وجود دارد. از آنجایی که مالکیت دو باشگاه زیر نظر صندوق بازنشستگی مس است، می‌توانیم زیر نظر مجتمع‌های مربوطه خودمان قرار بگیریم.

وی درباره پاسخ به این سؤال که آیا رسول خطیبی که برای بازگشت به مربیگری ابراز علاقه کرده است، در لیست گزینه‌های هدایت مس رفسنجان جای دارد، گفت: رسول خطیبی در گزینه‌های هدایت مس کرمان قرار دارد و با این باشگاه مذاکره کرده است. ما برای انتخاب سرمربی منتظریم وضعیت بودجه مشخص شود و باید ببینیم کار به چه شکلی پیش می‌رود. با توجه به اینکه ربیعی پنج سال پیاپی هدایت مس رفسنجان را به عهده داشته است، اولویت ما همکاری با اوست.

انتهای پیام/ب

 

 

0

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

آخرین های ورزشی

23:18|

23 فروردین 1402

23:26|

25 فروردین 1402

پربازدیدترین های ورزشی

سایت های مرتبط