پایگاه خبری، اجتماعی ورزشی پیله کویر
با شماره ثبت ۹۲۴۰۸
8 خرداد 1403 | ساعت 00:37
کد خبر :16369
تاریخ انتشار :24 اردیبهشت 1403

نامه اعتراضی باشگاه مس رفسنجان به فدراسیون فوتبال عراق

باشگاه مس رفسنجان در نامه‌ای به فدراسیون فوتبال عراق از اقدام غیرحرفه‌ای این فدراسیون در دیر برگردندان منتظر محمد گلایه کرد.

به گزارش پایگاه خبری پیله کویر، باشگاه مس رفسنجان با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال عراق از اقدام غیرحرفه‌ای مسئولان تیم المپیک این کشور انتقاد کرد. در نامه باشگاه مس رفسنجان خطاب به دبیرکل فدراسیون فوتبال عراق در خصوص بازگشت منتظر محمد به اردوی تیم باشگاهی‌اش آمده است:

«آقای محمد فرحان عبید

دبیرکل محترم فدراسیون فوتبال عراق

پیرو  درخواست این فدراسیون با موافقت باشگاه مس رفسنجان ، آقای منتظر محمد جهت همراهی تیم المپیک عراق تا تاریخ سوم ماه می(۱۴ اردیبهشت) و جهت حضور در بازی‌های انتخابی المپیک راهی کشور قطر شد.

مطابق نامه درخواست آن فدراسیون همچنین تاکید و مکاتبه باشگاه مس رفسنجان مقرر شد این بازیکن ۲۴ ساعت پس از بازی برابر اندونزی(۱۳ اردیبهشت)در ایران خودش را به اردوی تیم  باشگاهی معرفی کند.

با این وجود مسئولین تیم المپیک عراق در اقدامی غیر حرفه ای بازیکن باشگاه مس رفسنجان را بر خلاف توافقات قبلی با گذشت سه روز از آخرین مسابقه با خود به بغداد برده و از تهیه بلیط سفر به تهران خودداری کردند.

مسئولیت غیبت غیر موجه این بازیکن در تمرینات و مسابقه رسمی تیم فوتبال مس رفسنجان همچنین مصدومیت بازیکن این باشگاه که در بازی‌های تیم المپیک عراق خارج از پنجره فیفا دی رخ داده و بازیکن مصدوم بر خلاف قوانین فیفا حتی پس از مصدومیت نیز به منظور تشخیص آسیب دیدگی و درمان در اختیار تیم باشگاهی خودش قرار نگرفته مستقیما متوجه فدراسیون فوتبال عراق خواهد بود.

حسین پورمحمدی

مدیرعامل»

یادآور می‌شود: منتظر محمد به دلیل تاخیر در بازگشت به اردوی تیم مس رفسنجان در مسابقه هفته بیست و ششم لیگ برتر برابر صنعت نفت آبادان غایب بود.

انتهای پیام/ب

0

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

آخرین های ورزشی

23:18|

23 فروردین 1402

23:26|

25 فروردین 1402

پربازدیدترین های ورزشی

جدیدترین رتبه بندی تیم‌های باشگاهی فوتبال جهان اعلام شد که در این رتبه بندی نمایندگان استان کرمان خوش درخشیده اند.

سایت های مرتبط