پایگاه خبری، اجتماعی ورزشی پیله کویر
با شماره ثبت ۹۲۴۰۸
27 تیر 1403 | ساعت 07:11
کد خبر :16785
تاریخ انتشار :6 تیر 1403

مدیرعامل باشگاه مس کرمان:

نهایت همکاری را با مسئولان قضایی داریم

مدیرعامل باشگاه مس کرمان در واکنش به مسائل مطرح شده درباره فساد در این باشگاه گفت: به لحاظ شرعی و قانونی هیچ اظهار نظری نمی توانم در این زمینه داشته باشم، اما نهایت همکاری را با مسئولان قضایی داریم.

به گزارش پایگاه خبری پیله کویر، پس از مسئله فساد در باشگاه مس رفسنجان، حالا گمانه زنی‌هایی در خصوص باز شدن پای باشگاه مس کرمان به پرونده فساد در فوتبال نیز در فضای رسانه‌ای استان کرمان مطرح شده است.

محمدرضا کافی  که از اسفند ۱۴۰۲ به عنوان مدیرعامل باشگاه مس کرمان انتخاب شده است، در پاسخ به آخرین وضعیت پرونده‌ای که گفته شده برای باشگاه مس کرمان و اهدای سکه مدیران این باشگاه باز شده است، گفت: این اتفاق مربوط به سال‌های گذشته بوده و من در جریان جزییات آن نیستم؛ اما به نظر می‌رسد چیز خاصی نبوده است.

وی افزود: واحد حقوقی باشگاه مس کرمان در این حوزه پاسخگو خواهد بود، معتقدم ما تابع قانون هستیم و موظف هستیم که در چارچوب آن فعالیت و مقررات را اجرا کنیم.

کافی تصریح کرد: به لحاظ شرعی و قانونی نمی توانم هیچ اظهار نظری در مورد موضوع فساد در این باشگاه داشته باشم اما ما موضع خود را اعلام کردیم و در این زمینه نهایت همکاری را با مسئولان قضایی داریم.

انتهای پیام/ب

0

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

آخرین های ورزشی

23:18|

23 فروردین 1402

23:26|

25 فروردین 1402

پربازدیدترین های ورزشی

جدیدترین رتبه بندی تیم‌های باشگاهی فوتبال جهان اعلام شد که در این رتبه بندی نمایندگان استان کرمان خوش درخشیده اند.

سایت های مرتبط