پایگاه خبری، اجتماعی ورزشی پیله کویر
با شماره ثبت ۹۲۴۰۸
6 خرداد 1403 | ساعت 12:20
کد خبر :14033
تاریخ انتشار :21 اردیبهشت 1402

هندبال پایه کرمان نیازمند برنامه ریزی بیشتر

رئیس فدراسیون هندبال کشور گفت: برای وضعیت هندبال پایه در این استان نگرانم و باید اقدامات بهتری در این زمینه انجام شود.

به گزارش پایگاه خبری پیله کویر، علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون جمهوری اسلامی ایران در مجمع انتخاباتی رئیس هیئت هندبال استان کرمان که با حضور پاریزی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان، هیئت همراه و اعضای مجمع در محل هتل ایرانگردی کرمان برگزار شد، گفت: امروز توفیق داشتم در استان فخر ایران زمین، شهید حاج قاسم سلیمانی عزیز و در جمع خانواده هندبال استان کرمان حضور پیدا کنم.

وی ابراز امیدواری کرد، بتواند بخشی از مشکلات هندبال استان را شناسایی کند تا تیم جدیدی که امروز رای آورد، برای حل این مشکلات ورود کند و بدین نحو وضعیت هندبال کرمان بهبود یابد.

پاکدل با قدردانی از حمایت‌های پاریزی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان از هندبال، وی را پای کارترین، اخلاق مدارترین و توانمندترین مدیر استانی در بین مدیران کل استان‌های کشور دانست و بیان داشت: امروز خوشحالیم از اینکه جامعه ورزش از نعمت وجود وی برخوردار است.

رئیس فدراسیون هندبال کشور، پوراسماعیلی را فردی بسیار صادق و اخلاق مدار دانست و با اعلام اینکه تیمی که در کنار وی قرار دارد، بسیار حرفه‌ای است و می‌تواند برای توسعه هندبال یاری‌رسان باشد، افزود: انتظار داریم پوراسماعیلی که با رای امروز مجمع به مدت ۴ سال انتخاب شد، بتواند اتفاقات خوبی را در استان رقم بزند.

وی به وضعیت استان کرمان در رشته ورزشی هندبال گریزی زد و تصریح کرد: کرمان یکی از شهر‌های هندبال‌خیز کشور است و همیشه هم در تیم‌های ملی نماینده داشته؛ اما نکته قابل تامل، وضعیت هندبال پایه در این استان است که برای آن نگرانم و باید اقدامات بهتری در این زمینه انجام شود.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون هندبال آسیا در بخش دیگری از سخنانش به مشکلات منابع دولتی در حوزه ورزش اشاره کرد و گفت: پارسال هشت تیم ملی هندبال در رده‌های مختلف جهانی شده و کل عددی که به هندبال اختصاص یافت، شاید ۳۰ تا ۴۰ درصد نیاز‌ها را تقبل کرد. همین شرایط برای هیئت‌ها وجود دارد، اما می‌توان از ظرفیت‌های استان در سیرجان، رفسنجان و سایر شهرستان‌های استان استفاده کرد.

پاکدل همچنین با درخواست از رئیس جدید هیئت هندبال استان کرمان برای پر کردن گپ و خلا‌های که در هندبال پایه استان وجود دارد، افزود: تاسیس آکادمی هندبال در این میان اهمیت ویژه‌ای دارد.

وی تصریح کرد: کرمان از نظر زیرساخت‌های ورزشی مشکلی ندارد و امیدوارم با پیگیری‌ها سالنی اختصاصی به هیئت هندبال استان اختصاص یابد.

رئیس هیئت هندبال جمهوری اسلامی ایران به وضعیت هندبال ساحلی کرمان نیز اشاره کرد و گفت: هندبال ساحلی در این استان وضعیت متفاوتی دارد.

پاکدل افزود: این استان زمین ساحلی خوبی دارد که می‌تواند برای پیشرفت این حوزه از آن استفاده کرد.

وی به حمایت‌های فدراسیون از هیئت استان اشاره کرد و بیان داشت: فدراسیون در زمینه آموزش می‌تواند به هیئت کرمان کمک کند.

انتهای پیام/ب

0

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

آخرین های ورزشی

23:18|

23 فروردین 1402

23:26|

25 فروردین 1402

پربازدیدترین های ورزشی

سایت های مرتبط