پایگاه خبری، اجتماعی ورزشی پیله کویر
با شماره ثبت ۹۲۴۰۸
26 تیر 1403 | ساعت 22:31
کد خبر :16145
تاریخ انتشار :2 اردیبهشت 1403

پایان مسابقات ورزشی قهرمانی مراکز توانبخشی اوتیسم استان کرمان

نخستین دوره مسابقات ورزشی قهرمانی مراکز توانبخشی اوتیسم استان کرمان که به مناسبت ماه جهانی اگاه سازی اوتیسم، انجام شد، با معرفی برگزیدگان به‌کار خود پایان داد.

به گزارش پایگاه خبری پیله کویر، احمد شفیعی معاون امور توانبخشی اداه کل بهزیستی استان کرمان گفت: مسابقات ورزشی ویژه فرزندان اوتیسم استان کرمان برای اولین بار در دومرحله برگزار شد که در مرحله اول مسابقات ورزشی در داخل مراکز در ۳رشته ورزشی بوچی، دارت و پرتاب توپ حلقه بسکتبال برگزار شد و نفرات منتخب و نفرات برتر هر مرکز به مرحله دوم راه یافتند.

وی با اعلام اینکه این دوره از مسابقات به همت خیریه آوای فرشتگان، هیئت بسکتبال استان کرمان و اداره کل بهزیستی استان کرمان برگزار شد، افزود: در مرحله دوم مسابقات قهرمانی جام مراکز اوتیسم به صورت استانی در دو رده سنی زیر ۱۰سال و ۱۰تا۱۴سال در دو بخش دختران و پسران به صورت مجزا آغاز شد که پس برگزاری مراحل مختلف مسابقات، نفرات برتر مشخص شدند.

معاون امور توانبخشی بهزیستی استان کرمان با اشاره ه اینکه ورزش یکی از بهترین راه‌های توانمند سازی افراد دارای معلولیت است، تصریح کرد: در پایان این مسایقات که با حضور مسئولان اداره کل بهزیستی و اداره کل ورزش و جونان استان همراه بود، به نفرات برگزیده هدایایی اهدا شد.

اسامی برگزیدگان به شرح ذیل است:

بوچی زیر ۱۰سال
مقام اول پارسا قربان زاده
مقام دوم ساسان شاه محمدی
مقام سوم آرتین شرافتمند
مقام سوم امیرعلی امیری
مقام سوم حافظ ملااحمدی

بوچی بالای۱۰سال
مقام اول ابوالفضل جمعه نسب
مقام دوم باران رجایی
مقام سوم پردیس ابوالمعصومی
مقام سوم صالح معین الدینی
مقام سوم فاطمه یار محمدی
مقام سوم یکتا معاذالهی

بوچی زیر ۱۰سال
مقام اول پارسا قربان زاده
مقام دوم ساسان شاه محمدی
مقام سوم آرتین شرافتمند
مقام سوم امیرعلی امیری
مقام سوم حافظ ملااحمدی

بوچی بالای۱۰سال
مقام اول ابوالفضل جمعه نسب
مقام دوم باران رجایی
مقام سوم پردیس ابوالمعصومی
مقام سوم صالح معین الدینی
مقام سوم فاطمه یار محمدی
مقام سوم یکتا معاذالهی

بوچی زیر ۱۰سال
مقام اول پارسا قربان زاده
مقام دوم ساسان شاه محمدی
مقام سوم آرتین شرافتمند
مقام سوم امیرعلی امیری
مقام سوم حافظ ملااحمدی

بوچی بالای۱۰سال
مقام اول ابوالفضل جمعه نسب
مقام دوم باران رجایی
مقام سوم پردیس ابوالمعصومی
مقام سوم صالح معین الدینی
مقام سوم فاطمه یار محمدی
مقام سوم یکتا معاذالهی

بوچی زیر ۱۰سال
مقام اول پارسا قربان زاده
مقام دوم ساسان شاه محمدی
مقام سوم آرتین شرافتمند
مقام سوم امیرعلی امیری
مقام سوم حافظ ملااحمدی

بوچی بالای۱۰سال
مقام اول ابوالفضل جمعه نسب
مقام دوم باران رجایی
مقام سوم پردیس ابوالمعصومی
مقام سوم صالح معین الدینی
مقام سوم فاطمه یار محمدی
مقام سوم یکتا معاذالهی

بوچی زیر ۱۰سال
مقام اول پارسا قربان زاده
مقام دوم ساسان شاه محمدی
مقام سوم آرتین شرافتمند
مقام سوم امیرعلی امیری
مقام سوم حافظ ملااحمدی

بوچی بالای۱۰سال
مقام اول ابوالفضل جمعه نسب
مقام دوم باران رجایی
مقام سوم پردیس ابوالمعصومی
مقام سوم صالح معین الدینی
مقام سوم فاطمه یار محمدی
مقام سوم یکتا معاذالهی

بوچی زیر ۱۰سال
مقام اول پارسا قربان زاده
مقام دوم ساسان شاه محمدی
مقام سوم آرتین شرافتمند
مقام سوم امیرعلی امیری
مقام سوم حافظ ملااحمدی

بوچی بالای۱۰سال
مقام اول ابوالفضل جمعه نسب
مقام دوم باران رجایی
مقام سوم پردیس ابوالمعصومی
مقام سوم صالح معین الدینی
مقام سوم فاطمه یار محمدی
مقام سوم یکتا معاذالهی

انتهای پیام/ب

0

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

آخرین های ورزشی

23:18|

23 فروردین 1402

23:26|

25 فروردین 1402

پربازدیدترین های ورزشی

جدیدترین رتبه بندی تیم‌های باشگاهی فوتبال جهان اعلام شد که در این رتبه بندی نمایندگان استان کرمان خوش درخشیده اند.

سایت های مرتبط