پایگاه خبری، اجتماعی ورزشی پیله کویر
با شماره ثبت ۹۲۴۰۸
7 خرداد 1403 | ساعت 22:07
کد خبر :15659
تاریخ انتشار :13 بهمن 1402

کرمان فاتح مسابقات قهرمانی موتور کراس کشور

چهارمین راند مسابقات موتور کراس قهرمانی ایران در کرمان با قهرمانی میزبان به کار خود پایان داد.

به گزارش پایگاه خبری پیله کویر، محمدعلی بهرامی رئیس هیئت اتومبیلرانی و موتور سواری استان کرمان گفت: چهارمین راند مسابقات موتور کراس قهرمانی ایران، جام شهدای گلزار کرمان به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به میزبانی کرمان در محل پیست موتور سواری شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.

وی افزود: این مسابقات در بخش بانوان در ۳ کلاس و با حضور ۲۵ نفر و در بخش آقایان در ۷ کلاس و با حضور ۸۰ نفر از ۱۶ استان کشور انجام شد.

بهرامی تصریح کرد: در پایان این رقابت ها در بخش بانوان در کلاس ۶۵ سی سی نیایش قوتی از تهران رتبه اول، پارمیس شیخی پور از تیم آکام تهران دوم و زهرا پورحسینی از کرمان رتبه سوم را به دست آوردند.

وی بیان داشت: در کلاس ۸۵ سی سی هم النا معدنی پور از استان البرز، بهار عباسی از تیم آکام تهران و میترا رجبی از بوشهر اول تا سوم شدند.

رئیس هیئت اتومبیلرانی و موتور سواری استان کرمان گفت: همچنین در کلاس ۲۵۰ سی سی هستی رضایی از تیم آکام تهران اول شد، پریسا حَسنی دوست از قزوین و مهدیس حیدر نژاد از مازندران در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند.

بهرامی افزود: در ادامه برگزاری مسابقات موتور کراس قهرمانی کشور و در بخش آقایان نیز در کلاس ۶۵ سی سی آرین نادری نسب از کرمان بر سکوی نخست ایستاد و امیرعلی اسدی از کرمان و امیر سالار بهرامی از شهرداری شهریار دوم و سوم شدند.

وی تصریح کرد: در کلاس ۸۵ سی سی نیز محمد امین عوض پور از خوزستان مقام اول را از آن خود کرد، ابوالفضل اسدی از کرمان در جایگاه دوم قرار گرفت و رضا دیزجی از شهرداری شهریار مقام سوم را تصاحب کرد.

بهرامی بیان داشت: در کلاس ۲۵۰ سی سی پیشکسوتان هم سعید قربان‌زاده از خراسان جنوبی اول، حمید مهین خاکی از شهرداری شهریار دوم و جواد بیدی از تیم آکام تهران سوم شدند.

رئیس هیئت اتومبیلرانی و موتور سواری استان کرمان گفت: در کلاس ۴۵۰ سی سی پیشکسوتان نیز مجتبی کریم‌زاده از تیم آکام تهران، حامد شیخ احمدی از شهرداری شهریار و مجید نصیرلو از شهرداری شهریار اول تا سوم شدند.

بهرامی افزود: همچنین در کلاس ۲۵۰ سی سی جوانان، محمد حسین دانش پژوه از تیم آکام تهران، مهران حمزه‌خوانی از شهرداری شهریار و علی زاهدی از خراسان رضوی به مقام اول تا سوم دست یافتند.

وی تصریح کرد: در کلاس ۴۵۰ سی سی جوانان نیز پیمان علیزاده از شهرداری شهریار اول، محمد سینا داشگر از خراسان جنوبی دوم و صالح برخورداری از تیم آکام تهران سوم شدند.

بهرامی بیان داشت: در مجموع در این دوره از مسابقات، استان کرمان اول، تیم شهرداری شهریار دوم و تیم آکام تهران سوم شد.

انتهای پیام/ب

0

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

آخرین های ورزشی

23:18|

23 فروردین 1402

23:26|

25 فروردین 1402

پربازدیدترین های ورزشی

جدیدترین رتبه بندی تیم‌های باشگاهی فوتبال جهان اعلام شد که در این رتبه بندی نمایندگان استان کرمان خوش درخشیده اند.

سایت های مرتبط