پایگاه خبری، اجتماعی ورزشی پیله کویر
با شماره ثبت ۹۲۴۰۸
4 خرداد 1403 | ساعت 23:27
کد خبر :15079
تاریخ انتشار :2 آبان 1402

کرمان فاتح مسابقات قهرمانی کشور ووشوی بانوان

به گزارش پایگاه خبری پیله کویر، مسابقات قهرمانی کشور ووشوی بانوان سبک خواچوان در بخش ساندا در تمامی رده های سنی به مناسبت هفته تربیت بدنی به مدت سه روز با حضور ۲۶۰ شرکت کننده در مجموعه فرهنگی ورزشی سعادت برگزار شد.

در این دوره از مسابقات تیم هایی از  استان های کرمان، البرز، خراسان جنوبی، اصفهان، هرمزگان، یزد، خوزستان و آذربایجان شرقی شرکت داشتند.

در نهایت تیم کرمان با کسب ۱۵ مدال طلا، ۲نقره و ۲۹ برنز جایگاه قهرمانی تیمی، تیم البرز با کسب ۴ مدال طلا، ۲ نقره و ۵ برنز نایب قهرمان و تیم خوزستان با کسب ۳ مدال طلا، ۱ نقره و ۲ برنز مقام سوم تیمی را به دست آوردند.

در انتها به قهرمانان حکم و مدال قهرمانی و به داوران لوح تقدیر و تندیس اعطا گردید.

مدال آوران  به شرح ذیل می باشند.

نونهالان۲۲ تا _۲۴
اول . مهرسا رنجبر  کرمان
دوم .کیمیا دوست محمدی کرمان
سوم. فاطمه سادات بهادری کرمان
سوم . نازنین زهرا هارون رشیدی اصفهان

نونهالان ۲۷-
اول. زهرا استارنستی خراسان جنوبی
دوم. زهرا رادمرد کرمان
سوم. آيدا جوانمردی اصفهان
سوم .نازنین زهرا میرزایی البرز

نونهالان ۳۰-
اول. حدیث خالقی کرمان
دوم. یسنا حسامی اصفهان
سوم. فاطمه راوی کرمان
سوم. اویسا میرشکاری کرمان

نونهالان ۳۳-
اول. مبینا محمدی کرمان
دوم.نازنين زهرا رضایی خراسان جنوبی
سوم. ثنا سبک خیز کرمان
سوم .زینب بیگ محمدی اصفهان

نونهالان ۳۶-
اول.سدنا رضایی هرمزگان
دوم‌. نازنین زهرا هارون رشیدی اصفهان
سوم.زهرا اسلامی کرمان
سوم. یاسمن آهنی خراسان جنوبی

نونهالان ۳۹-
اول. هستی شهیدی کرمان
دوم. فاطمه زهرا فخرابادی کرمان
سوم. الناز احمدی زاده کرمان
سوم. ملیکا رنجبر کرمان

نونهالان ۴۲-
اول. ریحانه سادات جعفری کرمان
دوم. سیده مهيا شفیعی البرز
سوم. آتوسا علیزاده البرز
سوم.ایلین سیستانی کرمان

نونهالان ۴۵-
اول. پرنیا کشاورزی کرمان
دوم. رقیه مامانی خراسان جنوبی

: نوجوانان۳۹-
اول. نرجس رستم پور هرمزگان
دوم. فاطمه سلیمانی کرمان
سوم. زینب لشگری کرمان
سوم. نیکی شاهی هرمزگان

نوجوانان۴۲-
اول. مهسا احمدنیا البرز
دوم . سحر قربانپور اصفهان
سوم‌‌. آناهیتا بخشی زاده هرمزگان
سوم. ریحانه زاکری هرمزگان

نوجوانان ۴۵-
اول. آیناز احمدی خوزستان
دوم. فاطمه زهرا رحیمی زاده کرمان
سوم. یگانه نعیمی کرمان
سوم. فاطمه آبکار کرمان

نوجوانان ۴۸-
اول. عسل طیبی کرمان
دوم. زهرا قلندری کرمان
سوم. دنیا طالبیان یزد
سوم. آوا محمود آبادی کرمان

انتهای پیام/ب

0

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

آخرین های ورزشی

23:18|

23 فروردین 1402

23:26|

25 فروردین 1402

پربازدیدترین های ورزشی

جدیدترین رتبه بندی تیم‌های باشگاهی فوتبال جهان اعلام شد که در این رتبه بندی نمایندگان استان کرمان خوش درخشیده اند.

سایت های مرتبط