پایگاه خبری، اجتماعی ورزشی پیله کویر
با شماره ثبت ۹۲۴۰۸
4 خرداد 1403 | ساعت 20:54
کد خبر :16236
تاریخ انتشار :14 اردیبهشت 1403

رئیس فدراسیون فوتبال:

کرمان می‌تواند پایه خوبی برای فوتبال ایران باشد

 رئیس فدراسیون فوتبال با تاکید بر اینکه کرمان می‌تواند پایه خوبی برای فوتبال ایران باشد، گفت: در حال فراهم کردن زمینه برگزاری برخی از بازی‌های بین‌المللی در کرمان هستیم.

به گزارش پایگاه خبری پیله کویر، مهدی تاج در آئین تجلیل و نکوداشت ۲۰۰ نفر از پیشکسوتان فوتبال استان کرمان گفت: به عنوان یک فرد مطلع عرض می‌کنم سهم استان کرمان در تیم‌های ملی فوق العاده زیاد است.

وی با اشاره به پنج ورزشگاه استاندارد آسیا در استان کرمان افزود: اولین جایی که اجازه حضور بانوان را در ورزشگاه دادیم، در کرمان و در ورزشگاه گل گهر سیرجان بود و ورزشگاه سیرجان استاندارد بسیار خوبی دارد.

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان این مطلب که کرمان افتخاری برای فوتبال و فوتسال کشور است، اظهار کرد: انتظار می‌رود که کرمان به فوتبال ساحلی نیز توجه ویژه‌ای داشته باشد و آن را رونق ببخشد.

وی با اشاره به سرمایه اجتماعی فوق‌العاده استان کرمان به ویژه سردار حاج قاسم سلیمانی تصریح کرد: کرمان از همه لحاظ برجسته است.

تاج با تاکید بر اینکه کرمان می‌تواند پایه خوبی برای فوتبال ایران باشد، در ادامه با اشاره به ورزشگاه‌ها، فرودگاه‌ها و هتل‌های استاندارد و مناسب استان کرمان گفت: در حال فراهم کردن زمینه برگزاری برخی از بازی‌های بین‌المللی در کرمان هستیم.

امیر حسن‌زاده معاون استاندار کرمان نیز در این آئین اظهار کرد: ورزش یکی از راه‌های برون رفت از اقتصاد نفتی است.

وی با اشاره به وسعت زیاد کرمان تصریح کرد: استعدادهای ورزشی در استان بسیار زیاد است و باید استعدادهای جنوب کرمان نیز شناسایی و پرورش داده شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان خواستار برگزاری مسابقات جام ملت‌های آسیا در کرمان شد و در ادامه تاکید کرد: باید از بازیکنان بومی استفاده شود.

در این مراسم از پیشکسوتان فوتبال استان کرمان تجلیل بعمل آمد.

انتهای پیام/ب

0

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

آخرین های ورزشی

23:18|

23 فروردین 1402

23:26|

25 فروردین 1402

پربازدیدترین های ورزشی

جدیدترین رتبه بندی تیم‌های باشگاهی فوتبال جهان اعلام شد که در این رتبه بندی نمایندگان استان کرمان خوش درخشیده اند.

سایت های مرتبط