پایگاه خبری، اجتماعی ورزشی پیله کویر
با شماره ثبت ۹۲۴۰۸
6 خرداد 1403 | ساعت 13:21
کد خبر :14218
تاریخ انتشار :20 خرداد 1402

کسب رتبه نخست کرمان در میزبانی همایش‌های پیاده روی کشور

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان کرمان از کسب رتبه نخست استان کرمان در برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در سال ۱۴۰۱ خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پیله کویر، امیر جعفری رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان‌کرمان در برنامه صبح و نشاط پیاده روی خانوادگی ایرانیان که به میزبانی شهر بروات برگزار شد از مجموعه دستگاه‌های برگزار کننده از جمله شورای اسلامی شهر بروات، شهرداری بروات، اداره ورزش و جوانان بروات و صدا و سیما مرکز کرمان، اداره برق بروات و نیرو‌های نظامی و انتظامی شهرستان‌بم که در برگزاری این همایش تلاش کردند تشکر و قدردانی کرد.

او افزود: امروز بیش از ۳ هزار نفر از مردم شهر بروات در همایش پیاده روی این شهر حضور داشتند و نزدیک به ۳ کیلومتر مسافت را پیاده روی کردند.

جعفری برگزاری برنامه‌های صبح و نشاط را فرصت مناسبی برای نمایش ظرفیت‌های شهرستان‌ها و مناطق عنوان کرد و بیان داشت: پخش زنده برنامه این همایش در محل تجمع مردم کنار قنوات تاریخی قاسم آباد و اکبر آباد که ثبت جهانی شدند؛ بود که این آثار و ظرفیت‌های تاریخی، فرهنگی، گردشگری و ورزشی این شهر نیز به خوبی نشان داده شد.

او از کسب رتبه نخست هیئت ورزش‌های همگانی استان کرمان در برگزاری همایش‌های پیاده روی خانوادگی صبح و نشاط طی پارسال با ۱۱ برنامه در کشور خبر داد و گفت: امروز دوازدهمین برنامه صبح و نشاط از زمان شروع مسئولیت بنده در هیئت ورزش‌های همگانی تا کنون برگزار شد که امیدواریم این همایش‌ها بیش از پیش در سراسر استان پهناور کرمان تکرار شود.

انتهای پیام/ب

0

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

آخرین های ورزشی

23:18|

23 فروردین 1402

23:26|

25 فروردین 1402

پربازدیدترین های ورزشی

سایت های مرتبط