پایگاه خبری، اجتماعی ورزشی پیله کویر
با شماره ثبت ۹۲۴۰۸
8 خرداد 1403 | ساعت 03:53
کد خبر :14527
تاریخ انتشار :7 مرداد 1402

کیانا صنعتی، رئیس هیئت آمادگی جسمانی استان کرمان شد

کیانا صنعتی با کسب ۲۶ رای از مجموع آرا به مدت چهار سال، ریاست هیئت آمادگی جسمانی استان کرمان را عهده‌دار شد.

به گزارش پایگاه خبری پیله کویر، مجمع انتخاباتی هیئت آمادگی جسمانی استان کرمان امروز با حضور پاریزی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان، هیئت همراه، گواری سرپرست فدراسیون و اعضا در محل تالار ایرانگردی کرمان برگزار شد.

در نهایت، کیانا صنعتی با کسب ۲۶ رای از مجموع ۲۶ رای به مدت چهار سال، به عنوان رئیس هیئت آمادگی جسمانی استان کرمان انتخاب شد.

کیانا صنعتی رئیس جدید هیئت آمادگی جسمانی استان کرمان در این مراسم با اشاره به اینکه این هیئت سالن ورزشی اختصاصی ندارد، گفت: ورزشکاران ما از سانس‌های دیگر ورزش‌ها استفاده می‌کنند که باید سالن تخصصی برای این هیئت تاسیس کنیم و منشا خیر برای ورزش استان باشیم.

او به ضرورت تعامل و همکاری سازنده با بسیج، ورزش کارگری، دانش آموزی و دانشجویی اشاره کرد و افزود: باید از تمامی زیرساخت‌ها برای رشد این ورزش استفاده شود.

صنعتی تصریح کرد: ۱۰ کمیته از ۲۵ کمیته زیرمجموعه آمادگی جسمانی در استان کرمان فعالیت دارند که از این میزان پنج کمیته به صورت حرفه‌ای کار می‌کنند؛ لذا باید این کمیته‌ها را تقویت کنیم و در شهرستان‌ها گسترش دهیم.

رییس جدید هیئت آمادگی جسمانی استان کرمان با اشاره به ضرورت کسب کرسی‌های تخصصی در فدراسیون آمادگی جسمانی عنوان کرد: امروز در هیئتی تصمیم گیری می‌کنید که حدود ۸۰ درصد جامعه هدف آن را بانوان تشکیل می‌دهند و ایمان دارم حق مطلب به درستی در مورد بانوان ادا نشده و تلاش خواهم کرد که دِینَم را به ورزش استان و کشور در حد شایسته ادا کنم.

در پایان این مجمع انتخاباتی کامبیز صنعتی به عنوان نایب رئیس، نفیسه شیخ حسینی‌پور به عنوان خزانه‌دار، محمدعلی بحرینی‌پور به عنوان خبره ورزشی مهتاب شجاعی به عنوان عضو هیئت رئیسه و رضا جلال مآب به عنوان عضو هیئت رئیسه این هیئت انتخاب شدند.

انتهای پیام/ب

0

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

آخرین های ورزشی

23:18|

23 فروردین 1402

23:26|

25 فروردین 1402

پربازدیدترین های ورزشی

جدیدترین رتبه بندی تیم‌های باشگاهی فوتبال جهان اعلام شد که در این رتبه بندی نمایندگان استان کرمان خوش درخشیده اند.

سایت های مرتبط