پایگاه خبری، اجتماعی ورزشی پیله کویر
با شماره ثبت ۹۲۴۰۸
8 خرداد 1403 | ساعت 01:07
کد خبر :13611
تاریخ انتشار :23 فروردین 1402

برای حضور بانوان در ورزشگاه؛

گل گهر پیشقدم شد

در ۵ هفته مانده به پایان فصل رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور، گل گهر سیرجان به عنوان اولین باشگاه استان کرمان برای حضور بانوان در ورزشگاه پیش قدم شد.

به گزارش پایگاه خبری پیله کویر، ۵ هفته تا پایان فصل رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور باقی مانده است و خیلی از تیم‌ها قصد دارند تا از تمام پتانسیل موجود در شهر استفاده کنند تا تیم هایشان به موفقیت برسند.

چندی پیش تیم ملوان درخواستی از فدراسیون فوتبال داشت تا مجوز حضور بانوان در ورزشگاه را بگیرد. این درحالیست که حضور بانوان در ورزشگاه شرایط خاصی می‌خواهد و یکی از آن شرایط این است، آن ورزشگاه باید از لحاظ امکانات خیلی به روز باشد و فضایی برای بانوان تدارک دیده شود تا آنها از امنیت کافی برخوردار باشند.

در استان کرمان، باشگاه گل گهر سیرجان به عنوان اولین باشگاه پیش قدم شده است و ضمن رعایت تمام استانداردهای لازم، به فدراسیون فوتبال نامه زده و خواستار حضور بانوان در چند بازی باقی مانده و همچنین فصل آینده شده است.

سایر باشگاه‌های استان کرمان از جمله مس کرمان و مس رفسنجان نیز منتظر افتتاح ورزشگاه های اختصاصی خود هستند تا استانداردهای لازم برای حضور بانوان در ورزشگاه را فراهم کنند.

انتهای پیام/ب

0

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

آخرین های ورزشی

23:18|

23 فروردین 1402

23:26|

25 فروردین 1402

پربازدیدترین های ورزشی

جدیدترین رتبه بندی تیم‌های باشگاهی فوتبال جهان اعلام شد که در این رتبه بندی نمایندگان استان کرمان خوش درخشیده اند.

سایت های مرتبط